Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Hirdetőtábla

Go down

A Hirdetőtábla Empty A Hirdetőtábla

Témanyitás  Gemorick Vas. Május 07, 2017 4:17 pm

Üdv, üdv, kedves érdeklődő!

A hirdetőtábla talán a Geliar azon sarka, amit a legtöbb kalandor azonnal szemügyre vesz, amint belépett. Itt ragasztják ki ugyanis a különböző kereskedők, gyűjtők, tudósok, sőt! időnként maguk a saltusiak a felhívásaikat és hirdetményeiket.
Szóval hogyha pénzt akarsz keresni, érdemes áttanulmányozni az alábbiakat és ha elhatároztad magad (lehetőleg egy szintednek megfelelő mellett), a Históriákban leírni, hogyan is folyt le a vadászat (ha szerencséd van, el is fogadjuk):




Hírneves kutató vásárolna jó pénzért tanulmányozás céljára karmosméh fullánkokat (legalább hármat), négy naponál nem régebben kitépetteket.
Ha rendelkezik az áruval, keresse Kiamether Achret magisztert, a Domhani akadémián.
Honorárium: 500 arany
Küldetés szintje: 2-4 szint

Marcangbundát vásárol fel bármilyen mennyiségben Elerion Asceresender, Domhani szabó. Lehetőleg jó állapotú darabokkal keressenek fel. Darbonként kétszázötven aranyat fizetek!
Küldetés szintje: 2-4 szint

Élve vennék No'edhát, lehetőleg egy párat a menazsériám számára! Krantan Derlang, kadmet kereskedő.
Ui.:Az árról hajlandó vagyok alkudni, de ha nagyon pimaszkodsz, elvágom a torkod.
Küldetés szintje: 1-3 szint

Eredeti FÉREGFA deszkákat keresek (úgyis észreveszem, ha átversz, te ki pimasz!). Hajlandó vagyok akár 100 aranyat is fizetni darabonként, persze, ha tényleg valódi. Az Istalrioni hangszerkészítők céhének Domhani székházában keresd Indirint további részletekért.
Küldetés szintje: 3-5 szint

Találtam egy rézzel futtatott, jurk bőr pénztárcát.
Nem adom vissza.
SÁ-LÁ-LÁ-LÁ
Üdv, a Galambos
.
Gemorick
Gemorick
Admin

Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : Saltusi Torony

Karakterlap
Név: Gemorick Tranavalos
Rang: Saltusi Lovagrend nagymestere
Mana:
A Hirdetőtábla Left_bar_bleue1200/800A Hirdetőtábla Empty_bar_bleue  (1200/800)

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.