Domhan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játékostárs-kereső

3 posters

Go down

Játékostárs-kereső Empty Játékostárs-kereső

Témanyitás  Falondril Vas. Júl. 16, 2017 3:09 pm

Csapatosan minden sokkal jobb, így van ez a kalandokkal is. Ha úgy érzed karaktered társaságra szorul itt biztosan találsz valakit, akivel megoszthatod élményeidet. Mesélői kaland vagy kötetlen játék? Ezt már nektek kell eldönteni.
Falondril
Falondril
Admin

Hozzászólások száma : 69

Karakterlap
Név: Falondril Thaeri
Rang: Faeld császár
Mana:
Játékostárs-kereső Left_bar_bleue2500/2500Játékostárs-kereső Empty_bar_bleue  (2500/2500)

Vissza az elejére Go down

Játékostárs-kereső Empty Re: Játékostárs-kereső

Témanyitás  Aishan Sar Vas. Júl. 16, 2017 4:40 pm

Szép jó napot

Egy hosszú munkával teli nap után jól eső érzés valakivel mászkálni egyet az éjszakában, és hallgatni a csacsogását (nem vagyok valami beszédes, de hallgatóságnak remek). Ha lenne esetleg valakinek kedve társulni egy éjszakai császkálásra, vagy nyomja valami a lelkét amit amúgy is szívesen kibeszélne magából, vagy csak szereti ő is a késői órákban az utcákat járni, akkor írjon bátran. Az se rémítsen el senkit hogy Seguth vagyok, harapni nem harapok.
Üdv,  Aishan Sar
Aishan Sar
Aishan Sar
Játékos

Hozzászólások száma : 14

Karakterlap
Név: Aishan Sar
Rang: Kalandor
Mana:
Játékostárs-kereső Left_bar_bleue134/134Játékostárs-kereső Empty_bar_bleue  (134/134)

Vissza az elejére Go down

Játékostárs-kereső Empty Re: Játékostárs-kereső

Témanyitás  Feladir Vas. Júl. 16, 2017 7:52 pm

Üdv Aishan!


Habár nem tartozik kedvenc elfoglaltságaim közé, szívesen részt veszek a kis éjszakai császkálásban. Faeld mivoltom ne rémítsen meg, az újonnan szerzett tapasztalataimnak hála sokkal elfogadóbb vagyok az ark'seguth-okkal szemben. Ha esetleg felkeltettem az érdeklődésedet, írj egy PM-et, hogy megbeszélhessük a részleteket.
Feladir
Feladir
Játékos

Hozzászólások száma : 3

Karakterlap
Név: Feladir Geraethul
Rang: Kalandor
Mana:
Játékostárs-kereső Left_bar_bleue195/195Játékostárs-kereső Empty_bar_bleue  (195/195)

Vissza az elejére Go down

Játékostárs-kereső Empty Re: Játékostárs-kereső

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.